Kariéra

Rozširujeme team pharco

Medicínsky reprezentant

Spoločnosť pharco, s.r.o., sídliaca v Bratislave, hľadá medicínskeho reprezentanta.

Úlohou reprezentanta bude propagácia a predaj vlastných originálnych výživových doplnkov a injekčných zdravotníckych pomôcok v lekárňach, u lekárov a na klinikách, a komunikácia s vedením pobočky. Pracovná doba je pružná a a vyžaduje cestovanie. Plat a firemné benefity dohodou.

Požadujeme VŠ alebo SŠ vzdelanie, príjemné vystupovanie, dobré predajné a organizačné schopnosti. Prax vo farmaceutickej firme je výhodou.

Kandidáti hláste sa p. Blaškovej na tel. číslo +421 905 76 44 75, mail: blaskova@pharco.sk

Pharco je slovenská inovatívna farmaceutická spoločnosť so sídlom v Bratislave.  Zameriava sa na vývoj vlastných produktov v oblasti zdravia ako aj zdravotníckych pomôcok. Medzi jej top značky patrí Remyelin, Revicolin, AtheroControl, Chondro Biol, Chondro-Hyal, Histallerg a Pro Malt. Je distribútor vnútro kĺbových injekcií na Slovensku. Vo svojom portfóliu má ortopedickú ambulanciu a lekáreň v Bratislave.

www.pharco.sk    www.pharco.cz

Hľadáme farmaceuta do zabehnutej lekárne TWIN CITY v centre Bratislavy

 
Hľadáme farmaceuta do zabehnutej lekárne TWIN CITY v centre Bratislavy (Karadžičova 2). Sídlime blízko nákupného centra NIVY
Ak máte záujem, zavolajte na tel. číslo: 0905 76 44 75 alebo nám napíšte na email pharco@pharco.sk
Nástup možný už od 1. marca 2023
 

Pre prístup do promo zóny je potrebné prihlásenie.

Zabudli ste heslo? Zadajte prosím svoju e-mailovú adresu. Na zadanú e-mailovú adresu pošleme odkaz na nastavenie nového hesla.