Kariéra

Rozširujeme team pharco

Health Care Manager/Recepčná do ortopedickej ambulancie

Mzdové podmienky (brutto)  1 700 EUR/mesiacmzda dohodou + odmeny podľa výkonu 

Miesto práce Bratislava

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Health Care Manager bude mať na starosti zabezpečenie prevádzky ortopedickej ambulancie a činnosti jej recepcie – denný manažment pacientov, objednávanie do elektronického sytému, plánovanie služieb, objednávanie materiálu, evidencia a administratívne práce.

ORTOINOVA je súkromná ortopedická ambulancia zameraná na poskytovanie inovatívnej biologickej liečby. Ambulancia sa nachádza v Zdravotnom stredisku na Pavlovičovej ul. v Bratislave (blízko Avionu) Viac info o ambulancii www.ortoinova.sk
Miesto výkonu práce – office sa nachádza v našej firme pharco v Rači. Pharco je inovatívna farmaceutická firma s pôsobením na celom SR aj v ČR.

Viac informácií o pracovnej pozícií nájdete na https://www.profesia.sk/praca/pharco/O4434055?search_id=43592e12-c1c5-467d-b0b7-7a6f4859412e

Obchodný zástupca (lekári, lekárne) – Bratislava a okolie

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

● Zodpovednosť za predaj vysoko funkčných a originálnych doplnkov výživy a zdravotníckych pomôcok v regióne. Plnenie predajných plánov a cieľov.
● Pravidelné osobné návštevy u lekárov, v lekárňach a na klinikách s cieľom prezentácie a predaja produktov. Získavanie nových klientov.
● Organizácia seminárov, odborných prezentácií produktov pred lekármi a lekárnikmi.
● Účasť na školeniach a odborných kongresoch.
● Pravidelný reporting.

Zamestnanecké výhody, benefity

● Práca v etablovanej slovenskej firme, ktorá podniká v zdravotníctve a farmácii.
● Kvalitné vlastné a inovatívne produkty s veľkým potenciálom.
● Služobné auto aj na súkromné účely.
● Dovolenka navyše.
● Odmeny podľa výsledkov.

Informácie o výberovom konaní

Pozícia nie je vhodná pre ľudí (nehľadáme iba „zamestnancov“) bez predajných zručností v segmente buď FCMG aleboo OTC, vyžaduje sa vnútrofiremná disciplína, plnenie úloh, generovanie obratu, pracovník je za to odmenený slušným bonusom. Hľadáme ľudí, ktorí chcú spojiť svoju kariéru s úspešnou vývojovou pharma firmou a sú pripravení „obetovať“ časť svojho pohodlia pre dosiahnutie výborných výsledkov. Budú prijímané iba žiadosti s CV, motivačným listom a aktuálnou fotografiou.
Viac informácií o pracovnej pozícií nájdete na https://www.profesia.sk/praca/pharco/O4497055

Pre prístup do promo zóny je potrebné prihlásenie.

Zabudli ste heslo? Zadajte prosím svoju e-mailovú adresu. Na zadanú e-mailovú adresu pošleme odkaz na nastavenie nového hesla.